wtorek, 25 kwietnia 2017

Odszedł Roman Włoch

Z przykrością informujemy, że po długiej chorobie odszedł nasz wspaniały kolega Roman Włoch. Msza pogrzebowa w jarocińskim kościele o.o Franciszkanów odprawiona zostanie w środę 26 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00. Ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Komunalnym w Jarocinie o godz. 13.00. 
Cześć Jego pamięci!Kolega Romek Włoch przez wiele lat był podporą drużyny Jarocińskiego Klubu Szachowo - Warcabowego. W swej szachowej przygodzie osiągnął poziom bardzo solidnej I kategorii. Dla wielu teoretycznie silniejszych przeciwników był niezwykle wymagającym i trudnym do pokonania przeciwnikiem. W zmaganiach drużynowych zawsze należał do silnych punktów naszego zespołu. Nawet w ostatnich latach, gdy zdrowie nie pozwalało mu już na regularne występy, starał się pomagać drużynie w potrzebie. Zawsze pogodny, realnie, ale optymistycznie oceniający rzeczywistość i patrzący w przyszłość. 

Nasz jarociński światek szachowy poniósł ogromną stratę. Będzie nam Ciebie Romku bardzo brakować...
Składamy serdeczne wyrazy współczucia Włodkowi - synowi Romka.

Oto jedno z niezapomnianych zwycięstw, odniesionych przez Romka Włocha w rozgrywkach III Wielkopolskiej Ligi Seniorów w sezonie 2011-2012 w meczu z Basztą Szamotuły. Roman lubił grać aktywnie, stąd jednym z ulubionych Jego debiutów czarnymi był gambit wołżański:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz